Ski Resort

6.519 ден Со ДДВ

Авантурата го чека вашиот млад обожавател на спортови со овој со зимска тематика. Сетот содржи база за спасување на 2 нивоа, продавница за ски опрема, топли пијалаци, штанд за торта и одличен парк за снег со светлосен столб, полу цевка и посебна шина за мелење. Исто така и вклучува спасувачки камион 4×4 со подвижна чистач на снег и решетка за покрив, моторна санка со прицврстена приколка, хеликоптер, вртечки ротори и камера, 11 минифигури, куче и фигура на снешко.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60203 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands