Sith Troopers™ Battle Pack

1.310 ден Со ДДВ

Децата можат да создадат своја армија од прв ред и да ги водат во битка на брзината со овој сет LEGO Sith Troopers Battle Pack! Оваа акција Star Wars: The Rise of Skywalker вклучува First Order Officer, Sith Trooper и 2 Sith Jet Trooper микрофигури со удари за истрелување плус детали кои инспирираат имагинативна игра со улоги.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG75266 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands