Sith TIE Fighter™

5.860 ден Со ДДВ

Отворете галаксија на авантури за младите со овој супер-елегантен модел од LEGO на Sith TIE Fighter од Star Wars: The Rise of Skywalker! Има мини-фигура кокпит, така што децата можат да се преправаат дека се пилоти на борбени авиони од првиот ред ТИЕ, кој пука на стрелците. Исто така има и приклучна кула за да се пресоздаде лансирањето и слетувањето или да се прикаже оваа впечатлива играчка за градење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75272 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands