Sirona T Mirage Grey dark grey

29.999 ден Со ДДВ

Уживајте во врвното патување со Cybex Sirona T i-Size – обезбедувајќи неспоредлива удобност и безбедност и во позициите наназад и нанапред, правејќи го секое патување блажено за вас и за вашето малечко.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY523000381 Категории , ,
Бренд:: Cybex