Силиконско лигавче – Жирафа

1.419 ден Со ДДВ

Лигавче за бебе кое лесно и брзо се чисти. Со длабок џеб за фаќање трошки, изработен е од силикон безбеден за храна и има прилагодлив ремен за вратот за удобност на бебето.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP9I415410 Категории ,
Бренд:: Skip Hop