Shuttle Transporter

1.799 ден Со ДДВ

Уживајте во 3 различни искуства за градење и играње со овој сет. Изградете транспортер со авион или хеликоптер транспортер или автомобил со караван модел, за уште поголема забава и авантури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31091 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands