ShuriCopter

2.449 ден Со ДДВ

Придружете му се на Зејн во нова нинџа мисија со овој нинџа хеликоптер! Сетот вклучува хеликоптер кој треба да се состави и 3 минифигури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70673 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands