Shrimp Shack Attack

3.999 ден Со ДДВ

Овој неверојатен комплет за конструкција комбинира Lego модел со целосно интерактивно искуство со игра. Сетот се одликува со детална кујна со куќички со ракчиња, кул картинг со простор за две минифигури и голем знак со рак.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG70422 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands