Шише со цевка – Пеперутка

659 ден Со ДДВ

Главната пресвртница за детето е кога тоа е подготвено да продолжи со пиење од чаша. Шишето го олеснува овој премин давајќи им на децата чаша за големи деца со заштита капакот. Безбедно за машина за миење садови, исто така, доаѓа со дополнителна сламка. Сламката ротира да се затвори и да остане чиста.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP9N567510 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop