Shanghai

4.629 ден Со ДДВ

Со овој сет се интерпретира архитектурата во Шангај која се одликува со иконски атракции.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG21039 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands