Сет за јадење – Чинија, чинија со капак и прибор за јадење-Пеперутка

2.319 ден Со ДДВ

Поттикнете ја независноста на хранењето на малите со слатките комплети за оброци ZOO.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP9N582210 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop