Service Station

3.699 ден Со ДДВ

Овој сет од Lego City доаѓа со бензинска пумпа, електрично возило, комбе со даски за сурфање, 4 минифигури и чивава. Дизајниран да инспирира, имагинативна игра, заснована врз реални сценарија.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60257 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands