Secret Boxes

1.099 ден Со ДДВ

Разбудете ја креативноста на децата кои се љубители на занаети со овој кул сет Lego Dots, Secret Boxes! Направен за брзо склопување, овој сет им дава на дечињата шанса да создадат и украсат свои тајни кутии што се заклучуваат со простор за нивните специјални богатства и да ги редизајнираат одново и одново.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG41925 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands