Scruff a Luvs Blossom Bunnies

1.549 ден Со ДДВ

На овие миленичиња им треба ваша помош! Има повеќе Scruff-a-Luv на кои им треба посвојување! Можете ли да им дадете дом на овие дополнителни посебни зајачиња? Кога го купувате вашиот Scruff-a-Luvs Blossom Bunny, тие пристигнуваат како тажна топка од матирано крзно, откако ќе ги искапете, исушите, исчеткате и засакате, ќе ја откриете нивната вистинска убавина. Бојата Blossom Bunny што го спасувате е мистерија! Дали ќе биде сина, розова или жолта? Едноставно измијте го , исушете го и наместете ги додатоците.

Нема на залиха

Спореди
SKU: ME30315 Категории , ,
Бренд:: Moose