Safari Wildlife Tree House

2.149 ден Со ДДВ

Децата ќе бидат воодушевени да изградат 3 различни модели исполнети со забава со овој сет Lego Safari Wildlife Tree House. Тие можат да ја конструираат куќата на дрво, да ја обноват во авион со лав, да го претворат во катамаран со крокодил или да ги користат коцките за да создадат нешто ново.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG31116 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands