Сад со капак за ужина -Пеперутка

769 ден Со ДДВ

Овој симпатичен сад поттикнува независно грицкање без неред. Лесно за употреба со големина за мали раце, а капакот на горниот дел обезбедува храната да остане свежа. Флексибилниот внатрешен отвор го спречува излевањето на грицките – дури и ако се превртуваат. Со два капаци, има помалку неред, а чантата на мама останува без трошки!

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP252565 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop