Рубикова коцка

299 ден Со ДДВ

Решавањето на сложувалката со магичната коцка помага да се развие чувството за простор на детето и му ја подобрува меморијата, истовремено претставувајќи релаксација и забава.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SEL44512 Категории ,
Бренд:: Останато