Rover Testing Drive

1.539 ден Со ДДВ

Подарете им уживање на младите вселенски авантуристи со сет ровер инспириран од НАСА. Оваа забавна детска играчка се карактеризира со ровер што може да се отстрани, артикулирана рака за борба и генератор на соларен панел што може да се отстрани. Оваа вселенска играчка за деца, исто така, вклучува 2 нови геоди, лаптоп, видео камера, далечински управувач, вежба за карпи и шлем со штитник.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60225 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands