Rough Terrain Crane

17.109 ден Со ДДВ

Уживајте во огромното искуство со градење и играње со сетот Rough Terrain Crane. Масивниот модел на кран кој се вози на 4 тркала ги придвижува клиповите и вентилаторот V8 додека управувате со кран. Потоа активирајте ги моторите со функции на напојување и изберете го режимот горен или долен кран за целосно контролирање на низа моторизирани функции што можат лесно да се управуваат. Овој модел 2 во 1 има и ретровизори што можат да се прилагодат, 2 товарни прегради со алатки и ланци и детална контролна кабина со отворени врати.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG42082 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands