Rocket Truck

1.749 ден Со ДДВ

Децата добиваат 3 различни искуства за градење и играње со овој сет, тие можат да направат ракетен камион, да го обноват во теренски, во мотор на 4 тркала или да ја пуштат нивната креативност и да изградат нешто ново.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG31103 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands