Roadwork Truck

699 ден Со ДДВ

Забавувајте се градејќи го овој сет од Lego City Roadwork Truck кој содржи камион, количка, знак за патишта, сообраќајни шишарки и други симпатични детали.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60284 Категории , ,
Бренд:: Lego