Road Plates

1.599 ден Со ДДВ

Овој сет за градење од Lego City, Road Tlates обезбедуваат реална позадина за имагинативна игра на децата со столпчиња со сијалици, семафори, патокази, обележувања на патишта, пешачки премин, дрвја и растенија. Децата можат сами да одлучат како да ги постават патните таблички. Тие можат да изградат град околу него и да ги поврзат со други сетови од Lego City.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60304 Категории , ,
Бренд:: Lego