Resort

3.999 ден Со ДДВ

Дозволете им на малите градители да се возат на бранот кон летна авантуристичка забава. Оваа куќа на плажа има надворешен туш и бања каде девојчињата можат да се подготват за забава. Миа и Андреа, фигура фламинго и фигура делфин за бесконечни летни авантури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41428 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands