Resistance Y-Wing Starfighter™

4.774 ден Со ДДВ

Инспирирајте ги младите умови и колекционери со овој модел LEGO Star Wars Resistance Y-Wing Starfighter. Оваа верзија на класичниот ловец-бомбардер претставена во филмот „Војна на ѕвездите: Подемот на Скајвокер“, има нова шема на бои. Со ликовите на По Дамерон, Зори Блис и првиот нарачател на Сноутрупер „Војна на Starвездите“, плус Д-О и астромех-андроид-лего-фигурите, овој вселенски брод прави одличен додаток во секоја колекција на обожаватели.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75249 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands