Research spacecraft

3.789 ден Со ДДВ

Сетовите 3 во 1 им нудат на децата различни модели кои се детални и реални и поттикнуваат имагинативна игра. Тие можат да изградат Space Rover Explorer и потоа да го обноват во вселенска база или вселенскo летало. Или можат да ја искористат својата инспирација и да изградат нешто сосема ново.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG31107 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands