Rescue Mission Boat

6.689 ден Со ДДВ

Вашиот мал истражувач ќе може да изигра мноштво сценарија за заштита на животни со овој високо опремен брод со играчки. Постои залив за глисери со функција за лансирање, вртлив кран со носила за транспорт на болни животни, позиција за гледање. Палубата се отстранува за да се овозможи пристап до кабината, која вклучува лабораторија, кујна и спална соба комплет со тоалет.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41381 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands