Rescue Hovercraft

2.499 ден Со ДДВ

Lego Technic Rescue Hovercraft исполнет со автентични одлики е совршен за пресоздавање смели мисии. Со вентилатори за вртење, светло за предупредување, кокпит со седишта, контролен панел и управувач, има многу што да откриете. И, кога децата се подготвени за нов предизвик, играчката Hovercraft се обновува во авион со двоен мотор, преполн со реални карактеристики, вклучително и подвижни кормила и подвижни аилеони.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG42120 Категории , ,
Бренд:: Lego