Rescue Helicopter

2.449 ден Со ДДВ

Изведете херојски спасувачки мисии со хеликоптерот за спасување Lego Technic. Овој реален модел доаѓа со кул шема на црвена, бела и црна боја, како и низа реални опции и функции. Свртете ги роторите, отворете ги страничните и задните врати и користете го винчот да го спуштите носилот за спасување … како да е во право! Изменете го овој комплет за да направите футуристички план за концепт.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG42092 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands