Remote-Controlled Stunt Racer

6.699 ден Со ДДВ

Подгответе се да го искусите моќниот автомобил со далечинско управување на Lego Technic, со неговиот футуристички дизајн и големите задни запчаници за супериорно забрзување! Зафатете го далечинскиот управувач и отворете го вентилот за да извршите подигнување на едно тркало, вкрстете препреки и остри вртења додека возите напред или назад.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG42095 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands