Racing Cars

1.749 ден Со ДДВ

Овој кул сет за тркачки автомобили е дизајниран да инспирира независни сценарија на имагинативна игра. Сетот содржи 2 тркачки автомобили со одлични детали, 2 обележувачи за почетната или целната линија и 2 минифигури на возачи со тркачки кациги.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60256 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands