Race Truck

1.489 ден Со ДДВ

Пресоздадете ги возбудувањата на тркачката патека со овој тркачки камион совршен за деца кои сакаат трки. Откако ќе се изгради, повлечете се назад, а потоа гледајте како се движи камионот кон целта, пресоздавајќи ги возбудувањата на трката.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42104 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands