Race Car Transporter

1.899 ден Со ДДВ

Воодушевувачки тркачки авантури ги чекаат младите градители со забавниот сет Race Car Transporter. Играчката се состои од камион со посебна приколка и 2 брзи автомобили, кои децата можат да ги растоварат преку рампата и потоа да се тркаат со нив. Постојат 3 различни импресивни модели за градење и играње во овој сет. Можат да ги изградат камионот и приколката со 2 тркачки автомобили, а потоа да ги претворат во камион со кран или мини влечен брод

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG31113 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands