Race Buggy Transporter

1.549 ден Со ДДВ

Забавувајте се со овој сет од Lego City, Race Buggy Transport градејќи теренско возило со приколка за транспорт и тркачко баги. И со двете минифигури на возачи, авантурите со брзи трки можат да започнат!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60288 Категорија