Race Boat Transporter

1.889 ден Со ДДВ

Овој се за вклучува сe што му е потребно на детето за креативна независна игра, вклучувајќи камион со приколка, пловечки брод и минифигури на возач на камиони и брод!

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60254 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands