Puppy Playground

649 ден Со ДДВ

Децата ќе уживаат во неколку часовно забавно играње улоги со мини фигурата на Миа и со нејзините кучиња Колаче и Коко во Градскиот парк Хартлејк, возејќи ги на скејтборд или вртејќи го на весела врата.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG41396 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands