Противпожарникарен Камион

3.179 ден Со ДДВ

Dirt Digger Fire Truck. Little Tikes Dirt Diggers се тркалачки возила со реален изглед, изградени за игра во затворен или надворешен простор. Противпожарниот камион има проширена ротирачка скала која делува како пумпа за вода, цревото за вода се врти за децата да можат да прскаат вода во различни насоки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: LT655791 Категории , ,
Бренд:: Little Tikes