Propeller Plane

729 ден Со ДДВ

Инспирирајте ја детската креативност со возбудливиот сет . Децата добиваат 3 различни искуства за градење и игра со овој сет, можат да изградат два типа на авион и хеликоптер.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG31099 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands