Propeller Mario Power-Up Pack

680 ден Со ДДВ

Започнете ја играта на повисоко ниво со овој Пропелер Mario Power-Up Pack , кој се одликува со костум што му дава на Lego Mario дополнителна можност за собирање парички. Оваа облека се вклопува во фигурата на Lego Mario од сетот 71360.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71371 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands