Privet Drive 4.

6.469 ден Со ДДВ

Сетот LEGO Harry Potter 4 Privet Drive ги носи децата во една од најпознатите куќи во сите филмови за Хари Потер. Фановите на Хари Потер ќе се забавуваат бесконечно со минифигурите Хари, Рон Визли , Дадли Дарсли, Вернон Дарсли, Петунија Дарсли и Доби. Тие ќе уживаат во имагинативната игра низ комплетно опремената куќа со 2 ката, вклучувајќи и лоцирање на тајниот шкаф на Хари под скалите.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG75968 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands