Прибор за јадење – лама

639 ден Со ДДВ

Вилушка и лажица од не’рѓосувачки челик. Рачката на овој прибор за јадење е изработена од безопасна пластика. Страничните рабови на рачката се изработени од мек материјал со засеци. Приборот за јадење толку лесно се држи со рацете на децата, дури и најмалите деца можат да го држат.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP252371 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop