Priam Lux Carry Cot Spring Blossom Dark

40.999 ден Со ДДВ

Carry Cot Spring Blossom Light за Priam Lux Seat. Во текот на првите месеци на бебето (од раѓање до приближно 6 месеци), корпата е совршено место за одмор во движење. Корпата има дополнителен штитник кој нуди заштита од сонце и ветер со UPF50 + за вашето малечко. Опремена со душек од мемориска пена кој ја поддржува правилната положба на лежење на малото, корпата не само што е супер-пространа, туку нуди и удобно, заштитено место за вашето новороденче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY519003987 Категории , ,
Бренд:: Cybex