Priam Changing Bag JS/ Wings – black

22.999 ден Со ДДВ

Торба за пелени Wings black, инспирацијата на модниот дизајнер Џереми Скот претставува практичен и стилски придружник. Торбата има водоотпорен оддел, држач за шишиња и подлога за менување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY516430008 Категории , ,
Бренд:: Cybex