Police Station

1.899 ден Со ДДВ

Изградете лего полициска станица затворска ќелија и полициски автомобил со трепкачки светла и сирена. Едукативната играчка за деца која е лесна за градење и поттикнува учење преку игра, фини моторни вештини и креативност.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10902 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands