Police Station

7.490 ден Со ДДВ

Одличен сет за градење за деца кои сакаат акција. Полициската станица Lego City со ќелија што експлодира, кул возила и забавни ликови! Децата можат да се забавуваат со модерниот штаб на полицијата, богат со одлики, кој има функција за експлозија во затвор и рефлектор од светло-тула, плус полициски автомобил со сирена од звучна тула! Акционата полициска станица доаѓа со 2 камиони, мотор, беспилотно летало и 6 мини-фигури и 2 фигури за кучиња.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60246 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands