Police Pursuit

1.579 ден Со ДДВ

Престигнете ги негативците со супер брзо полициско возило за бркање! Овој моќен модел на полициски автомобил на Technic се одликува со сјајна сина, бела и црна шема со ладни полициски налепници, црвени и сини светла за предупредување, аеродинамичен преден браник, голем заден спојлер и широки црни тркала со низок профил гуми за супериорно држење. Активирајте го моќниот влечен мотор за да ја искусите неверојатната моќност и забрзување на ова возило!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG42091 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands