Police Prisoner Transport

1.599 ден Со ДДВ

Креативна забава нуди сетот од Lego City, Police Prisoner Transport. Децата можат повторно да ги реплицираат сцените и да создаваат свои возбудливи приказни со полицискиот херој Дјук ДеТин и озлогласените крадци змија Ратлер и Клара. Еден камион за транспорт на затвореници, џип, црн мотор на полицаецот Дјук и многу забавни моменти инспиративна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60276 Категории , ,
Бренд:: Lego