Police Patrol Car

689 ден Со ДДВ

Изградете брза полициска патрола со покрив што може да се отстрани, мини кабина и иконска декорација, 2 сообраќајни обележувачи за да ги одржуваат улиците на Lego City

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60239 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands