Police Patrol Boat

3.189 ден Со ДДВ

Овој сет од Lego City, Police Patrol Boat е преполн со импресивни карактеристики, вклучувајќи детална контролна станица и беспилотно летало за градење.Со 5 минифигури, вклучително и Грејси Гудхарт, Френки Лупели и Хексав Хенк, ќе имаат многу инспирација за креативно играње улоги.

На залиха

Спореди