Police Monster Truck Heist

3.399 ден Со ДДВ

Донесете акција дома со овој мулти-модел City police сет со камион-чудовиште со арамии кој има магнетна рака за подигнување, банка со магнетен сеф, комбе и мотор за надзор на полицијата и минифигури на полицаецот и измамниците.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60245 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands