Police Highway Arrest

1.389 ден Со ДДВ

Со 2 кул автомобили,овој сет за градење ја поставува сцената за страшни авантури за бркање со автомобили. Голема возбуда од брза акција на автомобилски брканици со овој кул полициски сет, дизајниран да инспирира отворена, имагинативна игра на улоги засновани на реални сценарија.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60242 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands